Rozafa Sea Food kerkon te punesoje Ndihmes Kuzhinier/e Tirane

Oferta Pune 07/08/2021 16:38 Post ID: 41237


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes Kuzhinier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirane - Harta
Lexime 299

Rozafa Sea Food kerkon te punesoje:

-Ndihmes kuzhinier/e

Kriteret e kandidateve :

-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

-Te jene te sjellshem me stafin 

-Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune

Ofrohet:

-Kushte te mira pune 

-Pagese te kenaqeshme

Adresa :Qender, Tirane

Pe rme shume infromacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim!Njoftimi ID: 41237