🔈 Punesohuni tani dhe Fitoni 650 Euro Baze + 200 Euro per FTD! Tirane

Oferta Pune 17/08/2021 14:33 Post ID: 41184


Pagesa 650 Euro
Pozicioni 40 Agjente Closer Italisht
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Sheshi Karl Topia,Tirane - Harta
Lexime 1158

Global Fintech lider ne treg ne fushen e marketingut hap vende te lira pune ne pozicionet:

 40 Agjente Closer Italisht

Kerkohet:

-Nivel mbi mesataren i italishtes.

-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

-Deshire dhe ambicje per rritje profesionale.

-Disponibilitet per te punuar full-time.

Ofrohet:

-Page baze duke filluar nga 650 euro.

-Bonuse deri ne 200 euro 

-Trajnime periodike nga profesionist te fushes.


Adresa: Sheshi Karl Topia, Tirane.

 Kontaktoni per me shume ne Telefon & WhatsApp!

Ju mirpresim te beheni pjese e ekipit tone!
Njoftimi ID: 41184