Restorant Serendiville kerkon Kuzhinier/e, Ndihmes ne Kuzhine, Kamarier/e, Pjatalarese Tirane

Oferta Pune 29/08/2021 10:30 Post ID: 41177


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier/e, Ndihmes ne Kuzhine, Kamarier/e, Pjatalarese
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Liman Kaba, Tirane - Harta
Lexime 295

Restorant Serendiville kerkon Staf ne pozicionet:

-Kuzhinier/e

-Ndihmes ne Kuzhine

-Kamarier/e

-Pjatalarese

👉🏻Kriteret:

✔Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

✔Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.

Te jene korrekt dhe etik ne pune.

👉🏻Ofrohet:

✔Paga shume e mire

✔Dite pushimi 

✔Orar dhe kushte shume te mira pune 

📍Adresa: Rruga Liman Kaba Nr 30 (perballe Kompleksit Dinamo) , Tirane

📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e telefonit.Njoftimi ID: 41177