Pasticeri Dolce Arbi Kerkon Te Punesoje Staf Tirane

Oferta Pune 07/08/2021 18:33 Post ID: 41167


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e,Banakier/e,Shitese,Punonjese Pasticerie
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Kompleksi Halili - Harta
Lexime 244

Pasticeri Dolce Arbi kerkon te punesoje 

Kamarier/e

Banakier/e

Shitese

Punonjes/e pasticerie

Kriteret e kandidateve 

Te kene eksperienc te mepareshme pune

Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin

Te jene korrekt dhe te perkushtuar ne pune

Pasticeri Dolce Arbi ofron kushte te mira pune 

Pages te kenaqeshme+ Siguracione

Adresa:Kompleksi Halili,Rruga e Dibres


Afati i fundit i aplikimit: 29/09/2021 18:30

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 41167