Baron Hookah Lounge kerkon te punesoje Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 07/08/2021 09:53 Post ID: 41086


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni i Thate, Tirane - Harta
Lexime 131

💥Baron Hookah Lounge kerkon te punesoje:

-Kamarier/e

Kerkohet:

👉Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

👉Te tregojne seriozitet dhe korrektesi gjate orarit te punes. 

👉Te jene te sjellshem dhe te komunikueshme me klientet dhe stafin.

Ofrohet:

👉Kushte te mira te punes.

👉Page te kenaqshme. 

🎯Adresa: Liqeni i Thate, Tirane

📲Per informacione te metejshme ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.!

Ju mirepresim!Njoftimi ID: 41086