🔈 Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune si arketare Tirane

Oferta Pune 07/08/2021 12:10 Post ID: 41059


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Arketare
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Taiwan Bridge, Tirana, Albania - Harta
Lexime 503

Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune!

🔹Pozicioni i punes : Arketare

Pozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke.

👉Kushtet e punes:

- Puna eshte me kontrat te rregullt sipas kodit te punes, me tre turne me rrotacion, 5 dite ne jave, ka 2 dite pushim ne jave,8 ore ne dite.

- Ka page baze 600 mije leke + bakshishe.

- Puna eshte me uniforme.

- Siguri maksimale.

📌Kriteret per kandidatet:

- Preferohen ne deget ekonomike ose dege te ngjashme ( edhe ato vajza qe nuk jane te diplomuara ne deget ekonomike por qe kane pasur eksperienca me pune te ngjashme) .

- Mosha 21 vjece deri ne 30 vjece

- Te jene te perkushtuara dhe te kene vullnet per te punuar.

- Te jene te afta per te punuar ne grup dhe korrekte.

- Te jene komunikueshme dhe te paraqitshme.✅Te interesuarat jane te lutur te dergojne cv e tyre ne adresen tone te email-it [email protected] ose te paraqiten te aplikojne tek zyrat tona ne kompleksin Taiwan kati -2.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.Njoftimi ID: 41059