Regency Casino Tirana 💫 ofron vende te lira pune per vajza ne pozicionin e Recepsionistes Tirane

Oferta Pune 07/08/2021 20:36 Post ID: 41050


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Recepsioniste (f)
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirane - Harta
Lexime 494

Regency Casino Tirana 💫 ofron vende te lira pune per vajza ne pozicionin:

1 - Recepsioniste (f)

Kushtet e punes:

1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave ( dy dite jane pushim).

2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te reja nga kompania. Me bakshishe dhe bonuse, pagesa varion 70.000 leke deri ne 80.000 leke

3- Leje vjetore.

4- Uniforma ofrohet nga kompania

5- Puna eshte me kontrate sipas rregullave te percaktuar me ligj ne kodin e punes.

Kriteret per kandidatet:

1- Mosha 21 deri ne 33 vjece

2- Te jene te korrekte dhe te komunikueshme gjate orarit te punes.

3- Te jene te afta per te punuar ne grup me koleget dhe eproret

4- Preferohen te gjata mbi 1.65 cm dhe te paraqitshme.

5- Njohja e gjuheve te huaja si anglishtja dhe gjuhe te tjera Europiane perbejne perparesi ne perzgjedhje.

Te interesuarat jane te lutura te dergojne cv e tyre ne adresen tone te emailit [email protected] ose te paraqiten prane zyrave tona per te aplikuar tek Taiwani. 


Njoftimi ID: 41050