Bar Paradiso Kerkon Te punesoje Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 06/08/2021 10:03 Post ID: 40987


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 133

Bar Paradiso kerkon te punesoje:

-Kamarier/e

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Xhamllik.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Njoftimi ID: 40987