Union Lounge Tirana kerkon te punesoje Banakier/e, Ndihmes Banakier/e Tirane

Oferta Pune 05/08/2021 14:01 Post ID: 40932


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e, Ndihmes Banakier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir, Tirane - Harta
Lexime 232

Union Lounge Tirana kerkon te punesoje:

-Banakier/e

-Ndihmes Banakier/e


🔹 Kerkohet :

- Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

- Te jete pozitive dhe i qeshur.

-Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jete i gatshem te punojne me turne.

🔴Ofrohen:

-Kushte shume te mira pune

-Page te kenaqshme (ne baze te eksperiences).


📍Adresa: Astir, Tirane

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Njoftimi ID: 40932