Camping Kranea Beach kerkon te punesoje Zgarist, Kamarier, Pjatalarese Himare

Oferta Pune 05/08/2021 11:29 Post ID: 40901


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Zgarist, Kamarier, Pjatalarese
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Livadh
Adresa Livadh, Himare - Harta
Lexime 220

Camping Kranea Beach kerkon punonjes ne pozicionet e meposhtme:

-Zgarist

-Kamarier/e (me njohuri te gjuhes anglese ose gjermane).

-Pjatalarese

 Kerkohet:

-Te jene te sjellshem dhe te shkathet.

-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

-Te jene etik dhe korrekt.

 Ofrohet:

 ✔️Kushte te mira pune.

💵Page te kenaqshme.

📍Adresa:Livadh, Himare

📲 Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim!
Njoftimi ID: 40901