Terminal Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/Barist Dhe Kamariere Tirane

Oferta Pune 16/08/2021 18:43 Post ID: 40873


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/Barist,Kamariere
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 335

Terminal Lounge Bar Kerkon Te Punesoje :

Banakier/Barist

Kamariere

Kriteret e Kandidateve 

Te kene eksperienc te mepareshme pune 

Te jene pozitiv dhe korrekt ne pune 

Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin 

Te jene dijne te menaxhoin fluksin e punes

Terminal Lounge Bar ofron kushte te mira pune 

Pages te kenaqeshme + Siguracione 

Adresa : Astir , Tirane
Afati i fundit i aplikimit: 26/08/2021 22:53

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 40873