Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje 2 kamarier Tirane

Oferta Pune 25/08/2021 15:54 Post ID: 40851


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Mihal Duri , Tirane - Harta
Lexime 119

Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje:

-2 Kamariere 

Kerkohet:

-Te kete eksperience te meparshme pune

-Te jene te sjellshem dhe te  komunikueshem

-Te jene korrekt dhe etik ne pune.

Ofrohen:

-Kushte shume te mira pune

-Page e kenaqshme

Adresa: Rruga Mihal Duri , Tirane

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim
Njoftimi ID: 40851