Pick Up Fast Food Kerkon Te Punesoj Motorrist Tirane

Oferta Pune 07/08/2021 16:15 Post ID: 40754


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Motorrist
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa zogu i zi - Harta
Lexime 134

Pick Up Fast Food kerkon te punesoj 

Motorrist me motorrin e kompanis

Kriteret e kandidatit

Te kete eksperienc te mepareshme pune

Te jete i sjellshem me stafin dhe klientin 

Te jete korrekt ne pune

Pick Up ofron kushte te mira pune

Pages te kenaqeshme+ Siguracione

Adresa : Zogu i Zi Afati i fundit i aplikimit: 24/08/2021 18:14

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 40754