💥PAGESE DERI NE 1000 EURO! PART-TIME & FULL-TIME! BEHU PJESE E IMPACT SHPK!🇺🇸 🇮🇹 Tirane

Oferta Pune 22/09/2021 13:28 Post ID: 40613


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Operator/e
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirane - Harta
Lexime 3400

📌"Kompania Impact"  lider ne tregun shqiptar hap vende te lira pune ne pozicionet:

Broker —> Part Time ose Full Time ( Me/pa eksperience, vetem gjuha Italiane.) 

✅Operator/e —> Full Time ( Me/pa eksperience.)

Ne gjuhet:

🇺🇸 Anglisht

-> Gjuha duhet te jete mbi nivelin mesatare, eksperienca perben perparesi! 

-> Mundesi punesimi vetem Full-Time. 

🇮🇹 Italisht 

->  Mundesi punesimi Full-Time dhe Part-Time. 


👉🏻Ofrojme :

💸 Page baze  deri ne 1000 euro.

💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.

⏳Ofrojme mundesi punesimj Part-Time dhe Full - Time. 

⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga agjenti.

👩🏻‍💻Ambjent i kendshem, staf i komunikueshem.

📝Kontrate te rregullt pune.

🏖️Fundjava pushim.


👉🏻Kriteret e kerkuara:

〽️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.

👥Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.


🎯Adresa: Sheshi Willson, Tirane.

📲📞APLIKOO TANIII!!! Duke na kontaktuar ne numrin e telefonit.

Ju Mirepresim

Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 40613