Lulishte 1 Maji kerkon Kamarier Bari, Kamarier Restoranti, Ndihmes Kamarier, Ndihmes Picajol Tirane

Oferta Pune 06/08/2021 12:52 Post ID: 40522


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier Bari, Kamarier Restoranti, Ndihmes Kamarier, Ndihmes Picajol
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirane - Harta
Lexime 206

Lulishte 1 Maji kerkon te punesoje: 

-Kamarier/e Bari

-Kamarier/e Restoranti

-Ndihmes/e Kamarier

-Ndihmes/e Picajol.

Kriteret e punes:

-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune

-Te jene te sjellshem dhe serioze ne pune

-Te jene korrekt me orarin e punes

Ofrohet: 

-Kushte te mira te punes

-Pagese te kenaqshme


Per me shume informacione ju tem te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirepresim!Anetari ID: 9656

photo

Njoftimi ID: 40522