💥Amare Hotel Shengjin kerkon te punesoje Kuzhinier/e, Ndihmes kuzhinier/e, Kamarier/e Lezhe

Oferta Pune 03/08/2021 22:28 Post ID: 40513


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier/e, Ndihmes kuzhinier/e, Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Lezhe - Shengjin
Adresa Shengjin, Lezhe - Harta
Lexime 292

💥Amare Hotel Shengjin kerkon te punesoje:

-Kuzhinier/e

-Ndihmes Kuzhinier/e

-Kamarier/e

Kerkohet:

👉Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

👉Te tregojne seriozitet dhe korrektesi gjate orarit te punes. 

👉Te jene te sjellshem dhe te komunikueshme me klientet dhe stafin.

Ofrohet:

👉Kushte te mira te punes.

👉Page te kenaqshme. 

🎯Adresa: Shengjin, Lezhe

📲Per informacione te metejshme ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.!

Ju mirepresim!Njoftimi ID: 40513