Pizzeri Napoli kerkon Picajol Tirane

Oferta Pune 11/08/2021 17:43 Post ID: 40335


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picajol
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Kamez - Harta
Lexime 155

Pizzeri Napoli kerkon te punesoje Picajol 

Kriteret: 

️Preferohet me eksperience pune

👉🏻Ofrohet:

- Paga shume e mire

- Kushte te mira pune dhe staf
mikprites

📍Adresa: Kamez, Tirane

📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e
telefonit.Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone! 


Njoftimi ID: 40335