Blue Water Ksamil kerkon te punesoje Ndihmes Kuzhinier/e dhe Sanitare Sarande

Oferta Pune 19/08/2021 09:50 Post ID: 40314


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes kuzhiner/e dhe Sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Sarande - Ksamil
Adresa Ksamil, Sarande - Harta
Lexime 245

Blue Water Ksamil kerkon te punesoje:

-Ndihmes   Kuzhinier/e

-Sanitare

Kerkohet:

-Te tregojne seriozitet dhe korrektesi gjate orarit te punes. 

-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshme me klientet dhe stafin.

Ofrohet:

-Kushte te mira te punes.

-Page te kenaqshme. 

Per informacione te metejshme ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.!

Ju mirepresim!
Anetari ID: 9656

photo

Njoftimi ID: 40314