💥Via Hotels kerkon te punesoje Picajol Druri Tirane

Oferta Pune 15/08/2021 14:47 Post ID: 40285


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picajol Druri
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Tirane - Harta
Lexime 199

💥Via Hotels kerkon te punesoje:

~Picajol Druri

✅Kerkohet:

•Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

•Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.

•Te jene korrekt dhe etik ne pune.

✅Ofrohet:

•Kushte te mira pune.

•Page e kenaqshme.

📍Adresa: Tirane

📲☎️Per informacione te metejshme na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!


Njoftimi ID: 40285