Via Hotels ne Durres kerkon te punesoje Kuzhinier/e, Sanitare Durres

Oferta Pune 14/08/2021 06:47 Post ID: 40271


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier/e, Sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Plazh, Durres - Harta
Lexime 177


Via Hotels ne Durres kerkon te punesoje:

-Kuzhinier/e

-Sanitare

◽ Ofrohet : 

✔️ Kushte te  mira pune 

✔️ Paga e kenaqshme +Siguracione 

◽ Kerkohet:

✓Te kene eksperience pune.

✓Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem

✓Te jene korrekt dhe etik ne pune.

Per informacione te metejshme mos hezitoni te na kontaktoni!

Adresa: Plazh, Durres
Njoftimi ID: 40271