📢Puno Tani Spanjisht - Gjermanisht dhe Fito deri ne 1.500Euro! Tirane

Oferta Pune 25/09/2021 11:07 Post ID: 40173


Pagesa 600 Euro
Pozicioni Agjent/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1101

📢Puno Tani Spanjisht - Gjermanisht dhe Fito deri ne 1.500€!
*Hot Leads

Fito deri ne 1,500€ (Baze + Bonuse)
Nese flisni spanjisht ose gjermanisht ose anglisht:
😎 Baze deri ne 600 €
😍 Baze + Bounse deri ne 1.500 €
✅ Me ose Pa Eksperience
🆗 Kontrate Pune
🔁 E hene - e premte 10:00 - 19:00
⛱  Fundjava Pushim

NE OFROJME:
• Kurs trajnimi 3 – 5 dite
• *Smart IN (sapo te perfundoje procesi i te trajnuarit)
• Pagesa ne baze mujore nder me te lartat 
• Bonuse sistematike nder me te lartet
• Mbeshtetje dhe perditesim i vazhdueshem ne nje mjedis pune dinamik
• Ambienti i kendshem i punes
• Kontrate te rregullt pune 

NE KERKOJME:
• Disponueshmeri per te punuar me kohe te plote 10:00 – 19:00 nga e hena ne te premte
• Njohje te gjuhes gjermane ose spanjolle. Niveli minimal i kerkuar B1 ose e flet rrjedhshem.
• Aftesi te mira komunikuese
• Aftesi per te punuar ne ekip, por edhe ne menyre te pavarur
• Deshire per te ndare njohurite tuaja me pjesen tjeter te skuadres
• Ambicie dhe vendosmeri per te arritur rezultate
• Aftesi per te marre vendime te shpejta 

📱 Kontakto ne Tel dhe Whatsapp


Anetari ID: 9347

photo

Njoftimi ID: 40173