💥Ox Resto Lounge kerkon te zgjeroje staf Tirane

Oferta Pune 13/08/2021 01:51 Post ID: 40135


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes kuzhinier/e, Banakier/e, Kamarier/e, Pjatalarese, Sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirane - Harta
Lexime 513

💥Ox Resto Lounge hap dyert per here te pare ne Shqiperi si ambjent elitar dhe i vetmi i ketij lloj ne vend.

💥Ox Resto Lounge hap vende vakante pune ne pozicionet e meposhtme:

🔹Ndihmes Kuzhinier/e

🔹Banakier/e

🔹Kamarier/e

🔹Pjatalarese

🔹Sanitare

👉Kriteret e pranimit per kandidatet:

✅Te kene eksperience pune mbi 5 vite.

✅Te kene kualifikime per pozicionin e punes.

✅Te kene njohuri ne gjuhen angleze.

✅Te jene te komunikueshem.

👉Ofrohet:

✅Kushte shume te mira pune.

✅Page shume e mire.

✅Staf mikprites dhe komunikues.

🎯Adresa: Rruga e Elbasanit, Tirane

⚫Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e emailit duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikoni!

Ju mirpresim!

Njoftimi ID: 40135