Hotel Vila 135 kerkon te punesoje recepsioniste,sanitare, banakier/e (barist) Na kontaktoni 355 69 316 6446 Tirane

Oferta Pune 27/08/2021 13:26 Post ID: 39854


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni recepsioniste,sanitare, banakier/e (barist),
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirane - Harta
Lexime 488

Hotel Vila 135 kerkon te punesoje:

- Recepsionite

-banakier/e (barist)

- Sanitare

Kriteret:

✔Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

✔Te jene serioz dhe etik ne pune.

✔Korrektesia dhe aftesite komunikuese perbejne avantazh.


👉🏻Ofrohet:

✔Paga shume e mire.

✔Kushte shume te mira pune.

✔Staf mikprites.

📍Adresa: Rruga e Barrikadave, Tirane

📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne CV-ne ne adresen e emailit: [email protected]!

Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone! 😊


Njoftimi ID: 39854