Furre Buke Pasticeri kerkon te punesoje Shitese, Ndihmes Furrxhi Tirane

Oferta Pune 10/08/2021 14:28 Post ID: 39810


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese, Ndihmes Furrxhi
Arsimi I Mesem
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir, Tirane - Harta
Lexime 415

Furre Buke Pasticeri  kerkon te punesoje:

-Shitese

-Ndihmes Furrxhi

👉🏻Kerkohet:

Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.

Te jene korrekt dhe etik ne pune.

✅ Mosha 18-35 vjec.

👉🏻Ofrohet:

Page e kenaqshme.

Kushte te mira pune.

📍Adresa: Rruga e Kavajes, Ish Parku i Autobuzave, Tirane

📞📲Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim!

Njoftimi ID: 39810