Sense Restro Lounge kerkon Menaxher/e Stafi, Kamarier/e, Banakier/e, Hostes/e, Sanitare Tirane

Oferta Pune 15/08/2021 17:23 Post ID: 39734


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Menaxher/e Stafi, Kamarier/e, Banakier/e, Hostes/e, Sanitare
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Sales, Tirane - Harta
Lexime 415

Sense Restro Lounge kerkon te punesoje:

-Menaxher/e Stafi

-Kamarier/e

-Banakier/e

-Hostes/e

-Sanitare 

🔹 Kriteret e punes:

- Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitiv dhe te qeshur.

-Te jene korrekt dhe etik ne pune.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte shume te mira pune.

💵 Pagesa shume e kenaqshme

Adresa: Rruga e Sales, Tirane

Na kontaktoni ne numrin e telefonit  ose email  [email protected]

Ju mirepresim !


Njoftimi ID: 39734