Call center agent Tirane

Oferta Pune 08/08/2021 23:31 Post ID: 39604


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Call Agent
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Arkitekt Kasemi (Brryli)-Tirane - Harta
Lexime 2017

📣✅Natura Therapy është një kompani internacionale e cila prodhon dhe shet suplemente ushqimore të cilat janë 100% natyral.

Për një periudhë prej 10 vitesh në të gjithë Ballkanin,me produktet me efikasitet të lartë,e cila ka për synim që ta zgjeroj biznesin ne tregun e Shqipërisë,kompania Natura Therapy ka nevojë për punësim të call agjentëve.

👉🏻Ofrojmë:


• Rroga bazë +bonuse.

• Kandidatët të zgjedhur me sukse do të përfitojnë benefite të ndryshme dhe trajnime falas në fushën e komunikimit dhe nutricionit.

• Nëse je aktualisht pa punë,dëshiron të ardhura më të larta,mos hezito bëhu pjesë e skuadrës tonë

• Rrituni profesionalisht dhe financiarisht me ne


• Kushte komode pune dhe ambient serioze

👉🏻Kërkojmë:


• Me ose pa eksperienc pune (përparësi do të kenë ato me eksperienc pune)

• Ambicje dhe disiplinë për të fituar sa më shumë të ardhura mujore

• Seriozitet dhe përpikmëri pune

• Aftësi komunikuese dhe bashkëpunuese në grup.

📍Adresa: TiraneNjoftimi ID: 39604