Job Offers in Tirana, Profession Infermier/e , , Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 08/08/2021 01:34 Post ID: 39418


Payment

By Agreement

Pozicioni
Infermier/e, Work Experience:
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Tirane - Maps
Reads 1358

💥Mundesi e shkelqyer punesimi ne Gjermani!
🔔Your Future in Germany hap vende vakante pune ne pozicionet e meposhtme:
🔹Infermier/e

Ekskluzive per INFERMIER/E:

📢Oferta speciale vlen deri ne fund te muajt Gusht---🔹Kostoja e ndermjetesimit behet 0 leke, nese ju zgjedhni  Agjensine tone si shoqerues ne rrugetimin tuaj si punonjes i personelit shendetesor. Per infermieret te cilet kane te mbrojtur gjuhen gjermane ne nivelin A2, ofrohet interviste pune direkt me punesdhenesin gjerman.

👉Kriteret e kandidateve:
Te jene te pajisur me licence ne pozicionet perkatese.
✅Te jene te komunikueshem, etik dhe korrekt ne pune.
Te jene pozitiv dhe te sjellshem.

👉OFRON:
Kushte Europiane punesimi.

Kurset e gjermanishtes ofrohen falas niveli A1 - A2 nga agjensia, ne klase/online.

💸Page e kenaqshme.

Mundesi punesimi ne Gjermani.

Qytetin ku duan te punesohen e zgjedhin kandidatet.

📥Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim!


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje find a job in albania horeka manager human resources manager crm manager real estate agent notary seo specialist job offers in sarande chemical engineer banker assistant secretary call center english tax consultant mia spa ios android app programmer it helpdesk barkeeper worker in manufacturing industry junior java developer customer support customer support jobs influencer marketing jobs call centre part time jobs near me security guard jobs job offers communication content writer jobs call center inbound jobs job offers luxembourg help desk jobs job offers near me for 14 year olds job offers near me part time call center english jobs call center part time jobs remote job vacancy near me chemical engineering jobs inbound online reservation manage call center part time jobs job offers in elbasan caffe polis fisherman cta groups esthetician job social media manager care for people with disabilities job offers in himare project make upp artist office manager