Kerkohen Agjente telefonik ne fushen financiare(Forex) per gjuhet ANGLISHT, SPANJISHT dhe ITALISHT Tirane

Oferta Pune 01/08/2021 19:43 Post ID: 38870


Pagesa 300 Euro
Pozicioni Agjente telefonik ne fushen financiare(Forex) per gjuhet ANGLISHT, SPANJISHT dhe ITALISHT
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirane - Harta
Lexime 2908

▶️Omega Solutions Group ne bashkepunim me call center-at me prestigjoze ne Tirane kerkon angjente telefonik ne fushen financiare(forex) per gjuhet:

-ANGLISHT

-SPANJISHT

-ITALISHT

👉Eksperienca nuk eshte e domosdoshme.

👉Korrektesia dhe etika ne pune perbejne avantazh.

Ofrohet

👉 Paga baze duke filluar nga 300€ + bonuset shume te mira(ditore,javore,mujore)

👉 Kushte komode dhe ambjente mikepritese.

Eshte mundesi e arte e cila te mundeson te kesh te ardhura mujore pa limit nese ke deshiren te punosh.

Ju mirepresim ne ambjentet tona per interviste tek Komuna e Parisit, prane Tirana Bank,ku behet rekrutimi dhe trajnimi. 😊

Aktualisht kerkojme operatore per adresat e meposhtme:

1.Kompleksi Delijorgji (Anglisht,Italisht)

2.Stadiumi I Ri (Anglisht)

3.Prane Stacionit te trenit (Spanjisht,Italisht) 

4. Komuna e parisit (Anglisht)

Cv tek: [email protected] 


Njoftimi ID: 38870