💥Kancelari Papirus, ofron 3 vende pune ne pozicionin - SHITESE💥 Tirane

Oferta Pune 15/08/2021 13:02 Post ID: 38786


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni 3 Shitese
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1237

📌 Kancelari Papirus, ofron 3 vende pune ne pozicionin - shitese.

ğŸ“ŽAplikantet kerkohen te permbushin kriteret:

• Te kene mbaruar arsimin e larte ose te jene ne vazhdim te tij.

•Te kene njohuri te gjuhes angleze

•Te kene njohuri kompjuterike ne perdorimin e programeve baze Microsoft.

ğŸ“ŽOfrohet:

•Kushte te mira pune dhe mundesi rritjeje dhe zhvillimi te aftesive ne pune!

•Paga 30 000 Lek + Bonus 💵

•Koha e punes 7 ore, ne turnin e pare (ora 08-15) ose te dyte (ora 15-22). ⏰

•Nje dite pushim ne jave

📍 Adresa : Tirane, Rruga Elbasanit, ngjitur me shkollen e mesme te gjuheve te huaja "Asim Vokshi".

📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!Njoftimi ID: 38786