Peshku i Arte ofron vend te lire pune Ndihmes kuzhinier/ Nxitoni Tirane

Oferta Pune 27/06/2021 13:39 Post ID: 37962


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes Kuzhinier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 340

📍Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje Ndihmes Kuzhinier/e

👉 Kerkohet:

Te kete eksperience pune.

Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me klientet.

✅Te jete korrekt dhe etik ne pune.

👉 Ofrohet:

Pagese shume e kenaqshme.

Kushte te mira pune.

🎯Adresa: Rruga e Elbasanit, Tirane.

☎️📥Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim!


Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 37962