Orzo Marine kerkon te punesoje Ndihmes kuzhinier/e Himare

Oferta Pune 20/06/2021 21:47 Post ID: 37952


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes Kuzhinier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Qender
Adresa Himare, Albania - Harta
Lexime 236

Orzo Marine kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier/e.

 πŸ‘‰ Kerkohet:

βœ…Te kete eksperience pune.

βœ…Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme.

βœ… Te jete bashkpunuese dhe pozitive.

βœ… Te jete e perkushtuar ne pune.

πŸ‘‰ Ofrohet :

βœ… Kushte te mira pune.

βœ… Paga e kenaqshme.

πŸ“Adresa: Himare.

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim!


Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 37952