Restorant Bala Blu Jal Kerkon Te Zgjeroi Staf Himare

Oferta Pune 21/06/2021 21:31 Post ID: 37896


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picier,Pjatalarese,Sallatiere
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Jale
Adresa Jale, Albania - Harta
Lexime 105

Restoranr Bala Blu Jal Kerkon te punesoj:

Picier

Pjatalarese-Sallatiere

Kriteret e Kandidateve 

Te kene eksperienc te mepareshme pune

Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin 

Te jene pozitv dhe korrekt ne pune

Restornat Bala Blu Jal ofron kushte te mira pune

Pages te kenaqeshme + Ushqim + Akomodim ne Hotel

Adresa: JalAfati i fundit i aplikimit: 17/07/2021 18:43

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 37896