Kerkohet te punesohet kujdestare dhe sanitare per shtepine Lezhe

Oferta Pune 26/06/2021 17:42 Post ID: 37893


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kujdestare/Pastruese per shtepi
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Lezhe - Shengjin
Adresa Shengjin, Albania - Harta
Lexime 387

Kerkohet te punesohet nje grua per kujdestare dhe pastruese.

Te jete e pjekur, e mire, punetore.

Te jete e disponueshme per tu shperngulur per te fjetur.

Te jete pa preokupime (pa femije te vegjel).

Kane perparesi kandidatet me arsim te larte.

Te jete korrekte dhe e perkushtuar ne pune.

Ofrohet:

Kushtet shume te mira, 

Paga me konsensus,

Disponibilitet per  dy dite pushim ne muaj.

Adresa: Shengjin, Lezhe

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 37893