📣📣Milano Medical Center kerkon te punesoje Fizioterapist/e Tirane

Oferta Pune 26/06/2021 22:46 Post ID: 37842


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Fizioterapist/e
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 265

💥Milano Medical Center kerkon te punesoje:

-Fizioterapist/e

👉🏻Kerkohet:

〽️Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

✔️Te jete e qeshur dhe e komunikueshme.

✔️Te jene korrekt dhe etik ne pune.

✔️Seriozitet dhe perkushtim ndaj punes.

👉🏻Ofrohen:

✔️Kushte shume te mira dhe komode .

💸Page e kenaqshme.

✔️Staf mikprites.

Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e emailit: [email protected]

📍Adresa:Kompleksi Kika 2, Komuna e Parisit, Tirane.

📲📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te kontaktit!

Ju mirpresim!

Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 37842