Bar Kafe N'Cep kerkon Kamarier Tirane

Oferta Pune 25/06/2021 14:04 Post ID: 37762


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kamarier
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 111

Bar Kafe N'Cep kerkon Kamarier qe di te beje dhe banakierin

-Kamarier

Kriteret:

️Eksperience te meparshme pune

👉🏻Ofrohet:

Paga shume e mire dhe bonuse nese rrit xhiron ditore

Kushte shume te mira pune dhe staf
mikprites

📍Adresa: Rruga e Barrikadave

📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e
telefonit.Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone! 😊Anetari ID: 8168

photo

Njoftimi ID: 37762