Kerkohet Picajol dhe Ndihmes/e Picajol Tirane

Oferta Pune 23/06/2021 13:22 Post ID: 37723


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picajol, Ndihmes/e picajol
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 196

Pizza King Hallall kerkon te punesoje:

- Picajol

- Ndihmes/e picajol

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene pozitive 

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.

Adresa: Rruga e Barrikadave, Galeria ish kinema 17 NentoriAnetari ID: 8168

photo

Njoftimi ID: 37723