Golosa Pizzeria-Ristorante Kerkon Te Zgjeroje Staf Tirane

Oferta Pune 23/06/2021 12:58 Post ID: 37676


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Picier, Ndihmes picier, Ndihmes kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 155

Golosa Piceria-Ristorante kerkon te punesoje:

-Picier

-Ndihmes picier

-Ndihmes kamarier/e

Kerkohet:

-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

-Te jete te sjellshem dhe te komunikueshem.

-Te jete etik dhe korrekt ne pune.

-Te kene disponibilitet per te punuar me turne.

Ofrohet:

-Kushte shume te mira pune.

-Page mbi mesataren e tregut,(60000 leke te reja).

-Staf mikprites.

-Orari 8 oresh.

Adresa: Rruga e Barrikadave, brenda tek Galeria, Tirane.

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mipresim!
Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 37676