Bar Restorant te Myslym Shyri kerkon Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 23/06/2021 22:20 Post ID: 37645


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Vangjush Furxhi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 151

Bar Restorant te Myslym Shyri kerkon Staf ne pozicionet:

-Kamarier/e Bar-Restorant

Kriteret:

️Eksperience te meparshme pune

👉🏻Ofrohet:

Paga shume e mire

Kushte shume te mira pune dhe staf
mikprites

📍Adresa: Rruga Vangjush Furxhi

📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e
telefonit.Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone! mso-bidi-font-family:"Segoe UI Emoji"">😊Anetari ID: 8168

photo

Njoftimi ID: 37645