Pasticeri Tritikum Kerkon Te Punesoje Shitese Furre Buke, Pasticeri Tirane

Oferta Pune 23/06/2021 14:20 Post ID: 37624


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi I Mesem
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 188

Pasticeri Tritikum kerkon te puneosje shitese furre buke pasticeri.

Kerkohet:

-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme

-Te jete etike dhe korrekte ne pune.

-Mosha deri ne 30 vjec

Ofrohet:

-Kushte shume te mira pune.

-Page e kenaqshme

-Staf mikprites.

Adresa: Rruga Avdyl Pajo, mbrapa Concord Center, Tirane

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mipresim!


Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 37624