Pizzeri Cappadocia kerkon te punesoje picajol, punonjese per Fast Food dhe motorrist Tirane

Oferta Pune 22/06/2021 14:45 Post ID: 37565


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punonjese Fast Food
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 188

Pizzeri Cappadocia kerkon te punesoje:

-Picajol

-Punonjese Fast Food 

- Motorrist
Kriteret e punes:

• Te kene eksperience te meparshme pune

• Te jene  pozitiv dhe te shkathet

• Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

Ofrohen

• Kushte shume te mira pune.

• Pagesa e kenaqshme. 

📍Adresa: Rruga Xhanfize Keko 70, Tirane

Njoftimi ID: 37565