Big Scoop Vlore kerkon te zgjeroje Staf Vlore

Oferta Pune 18/07/2021 10:14 Post ID: 37538


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Krepier/e, Gelateri. banakier/e, kamarier/e, ndihmes kamarier, pjatalares/e
Arsimi I Mesem
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Vlore - Lungomare
Adresa Lungomare, Vlore - Harta
Lexime 386

Big Scoop ๐Ÿจ kerkon Staf ne pozicionet:

- Krepier/e ๐ŸŒฎ

- Gelateri ๐Ÿง

- Banakier/e ๐Ÿธ

- Kamarier/e โ˜•

- Ndihmes/e kamariere ๐Ÿน

- Pjatalarese ๐Ÿฝ๏ธ

Kriteret:

โœ”๏ธMe ose pa eksperience  ๐Ÿ’ฅ

- Mosha: 18-30 vjec

๐Ÿ‘‰๐ŸปOfrohet:

๐Ÿ’ธ Paga shume e mire

๐Ÿ–๏ธ Kushte shume te mira pune dhe staf
mikprites

๐Ÿ“Adresa: Lungomare, Vlore

๐Ÿ“ฒ๐Ÿ“ž Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e
telefonit.โœ…Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone! ๐Ÿ˜ŠAnetari ID: 8168

photo

Njoftimi ID: 37538