Nendetsja Bar Restorant, Sarande Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e Dhe Picajol Sarande

Oferta Pune 24/06/2021 14:19 Post ID: 37510


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier/e, Picajol
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Sarande - Ksamil
Adresa Saranda, Albania - Harta
Lexime 183

Nendetsja Bar Restorant Sarande, kerkon te punesoje:

-Kuzhinier/e

-Picajol

Kriteret:

 Kane perparesi kandidatet me eksperience pune

✔Te jene etik dhe te sjellshem

✔Te jene korrekt dhe te komunikueshem

👉🏻Ofrohet:

Paga shume e mire

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Koder, Sarande

📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e telefonit.Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 37510