Bar Bloom kerkon Banakier/e,Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 21/06/2021 13:55 Post ID: 37502


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e,Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 282

📢Bar Bloom kerkon staf:

-Banakier/e

-Kamarier/e

👉🏻Kriteret:

-Kane perparsi kandidatet me eksperience te meparshme.

-Etik ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.

👉🏻Ofrohet:

-Paga shume e mire

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Astir, Tirane


Ju mirepresim, te beheni pjese e
ekipit tone! Njoftimi ID: 37502