Royal Property kerkon Agjent Imobiliar Tirane

Oferta Pune 12/07/2021 13:37 Post ID: 37493


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent Imobiliar
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Kompleksi Halili, Tirana, Albania - Harta
Lexime 276

📢Royal Property kerkon Agjent Imobiliar

👉🏻Kriteret:

-Kane perparsi kandidatet me eksperience te meparshme.

-Etik ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.

👉🏻Ofrohet:

-Paga shume e mire

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Kompleksi Halili, Tirane


Ju mirepresim, te beheni pjese e
ekipit tone! Njoftimi ID: 37493