Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje banakiere Tirane

Oferta Pune 24/06/2021 11:17 Post ID: 37440


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Banakiere
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 161

Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje banakiere.

Kerkohet:

-Te kete eksperience te meparshme pune.

-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme. 

Ofrohen:

-Kushte shume te mira pune

-Pagesa 40.000 leke te reja

Adresa: Don Bosco, Tirane

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim


Njoftimi ID: 37440