Restorant Spaghetti Western Kerkon Te Zgjeroje Staf Tirane

Oferta Pune 20/06/2021 19:29 Post ID: 37439


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier/e, Ndihmes kuzhinier/e, Banakier/e, Pjatalarese
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Pjeter Bogdani, Tirana, Albania - Harta
Lexime 273

Restorant Spaghetti Western kerkon te punesoje:

-Kuzhinier/e

-Ndihmes kuzhinier/e

-Banakier/e

-Pjatalarese

Kerkohet:

-Te kene eksperience pune

-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem

-Te jene korrekt dhe etik ne pune

Ofrohen:

-Kushte shume te mira pune

-Page  e kenaqshme

-Dite pushimi (orar I mire pune)

Adresa: Rruga Pjeter Bogdani nr 13 (perballe kopshtit 31 ne Bllok), Tirane

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirepresim!


Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 37439