💫Kerkohen 30 agjente/e per gjermanisht, spanjisht, 😍 Page + Bounse > 1.000 Euro Tirane

Oferta Pune 11/07/2021 18:47 Post ID: 37434


Pagesa 600 Euro
Pozicioni Agjent
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 518

✅Hapen vende te lira pune per agjente (gjermanisht/spanjisht)

🗣️Nese flisni gjermanisht ose spanjisht dhe keni deshire te punoni jeni ne vendin e duhur!


Kerkohet:

〽️Kane perparesi kandidatet me eksperience pune. Mjafton te kene njohuri te gjuheve.

🗣️Mjafton te kene njohuri te gjuheve.


Ofrohen:

😍 Paga baze 600 €.

😍 Page + Bounse > 1.000 € .

😍 Siguracione.

😍 Me eksperience:  Nis pune menjehere .

- Pa eksperience:  Trajnim dhe suport  😍.

- E shtune, e diele pushim.


📞📲APLIKO TANII !!! Duke na kontaktuar ne numrin e telefonit.

✅ Ju mirepresim!Afati i fundit i aplikimit: 31/07/2021 17:29

Anetari ID: 9347

photo

Njoftimi ID: 37434