Wake Up Coffee House Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e Dhe Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 20/06/2021 16:25 Post ID: 37424


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier/e, Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 138

Wake Up Coffee House kerkon te punesoje

- kuzhinier/e 

- kamarier/e (paga 25 000 leke te reja)

Kerkohet:

-Te kene eksperience pune

-Te jene sjellshem dhe te komunikueshem

-Te jene korrekt dhe pozitiv

Ofrohet:

-Kushte shume te mira pune

-Page e kenaqshme

Adresa: Arlis ndertim, Rruge Kavaje, Tirane

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mipresim!
Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 37424