Kompleksi Dine Kerkon Te Zgjeroje Staf Tirane

Oferta Pune 10/07/2021 18:37 Post ID: 37423


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Punonjes/e FastFoodi, Banakier/e, Kamarier/e, Motorrist
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 498

Kompleksi Dine kerkon te punesoje:

-Punonjes/e Fast-Food (Paga 50000 + Siguracione)

-Banakier/e (Paga 40000 + Siguracione)

-Kamarier/e (Paga 25000 + Siguracione)

-Motorrist (50000 + Siguracione)

Kerkohet:

-Te kene eksperience pune

-Te jene sjellshem dhe te komunikueshem

-Te jene korrekt dhe pozitiv

Ofrohet:

-Kushte shume te mira pune

-Page e kenaqshme

Adresa: Ish Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Tirane

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mipresim!Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 37423