Bar kafe Vasil Shanto kerkon Staf Tirane

Oferta Pune 20/06/2021 09:36 Post ID: 37358


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, Bankier/e, Sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Vasil Shanto, Tirane - Harta
Lexime 162

Bar Kafe neVasil Shanto kerkon Staf ne pozicionet:

-Banakier/e

-Kamarier/e 

-Sanitare

Kriteret:

️Eksperience te meparshme pune

👉🏻Ofrohet:

Paga shume e mire

Kushte shume te mira pune dhe staf
mikprites

📍Adresa: Blloku Vasil Shanto perballe zyrave te kesh

📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e
telefonit.Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone! 😊


Anetari ID: 8168

photo

Njoftimi ID: 37358